WWW.NIMBUZZER.4UMER.COM
Welcome Doste aziz !

Baraye Estefade Az Tamamae Emakanate Site Va Didane Link ha Lotfan Sabte Nam Konid!

Welcome Dear Guest!

In Orde To Use All Of Site Features And Download Links You Need To Register!

Tnx For YOur Visit,

TurK Bax Team

WWW.NIMBUZZER.4UMER.COM

Nimbuzz Xml#Tips Trick#Pc Tools#Nimbuzz Java Symbian#Bombusmod#Jimm#Nimbuzz Bot
 
HomeFAQSearchMemberlistRegisterLog in
Translator
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» auto id maker
by sahel000 Wed Jul 16, 2014 9:02 am

» flooder anti captcha 2014
by amin742 Mon Jun 23, 2014 8:16 am

» mini add flooder
by Hoftboy Sat Jun 21, 2014 3:29 pm

» Portable Alive Address Book v1.9.19 Build 14 Multilanguage
by rameshagrawal1309 Mon Apr 28, 2014 5:48 am

» 13 A Incest Brother And Two Sisterspre Teen Underage Incest
by karmjessa Wed Mar 12, 2014 9:51 am

» 13 A Incest Brother And Two Sisterspre Teen Underage Incest
by karmjessa Wed Mar 12, 2014 9:50 am

» 13 A Incest Brother And Two Sisterspre Teen Underage Incest
by karmjessa Tue Mar 11, 2014 4:37 am

» اموزش کامل هک ایدی نیمباز از طریق کدهای xml
by pouya760 Mon Feb 03, 2014 7:36 am

» xml h.a.c.k java & android ??
by molana Tue Jan 14, 2014 12:11 pm

» send 2 all mobile java
by amin742 Wed Nov 27, 2013 9:05 am

» Advertiser_v0_2_Bote_Tabligh
by sahel000 Tue Nov 12, 2013 4:01 am

» full cracker
by sahel000 Mon Oct 21, 2013 4:59 pm

» Auto Joiner By wa7@n.c
by sahel000 Wed Oct 09, 2013 9:38 pm

» NiMBUZZ SOCKET SERVER İD H.A.C.K.E.R
by masudrana_7r Wed Oct 02, 2013 7:07 am

» NiMBUZZ HİDE CAPTCHA FLOODER - FASTEST AND 100% WORKiNG
by masudrana_7r Wed Oct 02, 2013 7:05 am

» FreebuzZ BomBotMod V 0.2 Released
by ghaz_ghaz90 Thu Sep 26, 2013 10:55 pm

» Dc All Client
by amin742 Fri Aug 23, 2013 6:15 am

» floodere qaviiiiiiii (cobra flooder)
by porya0121 Thu Jul 25, 2013 9:06 am

» add flooder az punisher team
by m.a.j.k Tue Jul 23, 2013 4:08 am

» add flooder az punisher team
by metal Mon Jul 22, 2013 4:38 pm

» Web dc all client
by m.a.j.k Mon Jul 22, 2013 6:35 am

» New Dc All Client 1000% Working
by m.a.j.k Sat Jul 20, 2013 5:47 am

» Yaftane Makane Afrad Ba shomare tellphone
by m.a.j.k Thu Jul 18, 2013 4:52 am

» full bot badbuzz new
by amin742 Tue Jul 16, 2013 7:23 am

» plz help me for id floood
by ___=.king.=___ Mon Jul 15, 2013 12:14 pm

» New Auto joiner (DC + Add fl()()d)
by ___=.king.=___ Mon Jul 15, 2013 12:06 pm

» Chatbuzz id & Room backer.. unblock or unha*k
by mehdi.rj0131 Wed Jul 03, 2013 1:43 pm

» Amuzeshe sakhte server bot
by mehdi.rj0131 Wed Jul 03, 2013 1:34 pm

» Room Fuller Antikick
by mehdi.rj0131 Wed Jul 03, 2013 1:29 pm

» PAssword cracker by evil team
by mehdi.rj0131 Wed Jul 03, 2013 1:22 pm

» New web cr*ck3r
by lvlr.araz Tue Jul 02, 2013 7:31 pm

» Axe T0uqi e aziz
by lvlr.araz Tue Jul 02, 2013 7:15 pm

» new server bot سرفر بوت سرور بوت
by lvlr.araz Fri Jun 28, 2013 7:48 pm

» bot server nimbuzz
by aljasos Fri Jun 28, 2013 3:25 am

» XML Dc BombusMod and Nimbuzz desktop and jajc va injur chiza
by lvlr.araz Mon Jun 24, 2013 7:13 pm

» Inam Axe Man :-P
by lvlr.araz Thu Jun 20, 2013 7:25 pm

» Axe terroristt@nim
by lvlr.araz Wed Jun 19, 2013 4:12 pm

» forgot password nimbuzz ba email ba sms
by lvlr.araz Tue Jun 18, 2013 10:25 pm

» KPV id unblocker
by m.a.j.k Tue Jun 18, 2013 3:16 am

» Support javab mide
by m.a.j.k Tue Jun 18, 2013 2:58 am

» CLient gereftan az Android Symbian va kole clienta nimbuzz
by lvlr.araz Sun Jun 16, 2013 7:32 pm

» badbuzz rocket floder
by ___=.king.=___ Sun Jun 16, 2013 7:12 pm

» سایت در حال بازسازی(کارگران مشغول کارند(
by yashar901 Sun Jun 16, 2013 2:45 pm

» amozesh barnameh nevisi c#
by ___=.king.=___ Sun Jun 16, 2013 9:03 am

» Opera Va Uc Browser Java ( new )
by m.a.j.k Sat Jun 15, 2013 6:55 am

» fl()()d Anonymous x3 Room + Pvt+Add v.5
by m.a.j.k Sat Jun 15, 2013 6:42 am

» zedbuzz room flooder
by m.a.j.k Sat Jun 15, 2013 6:39 am

» New Add Flooder
by ___=.king.=___ Fri Jun 14, 2013 9:42 am

» Film Amuzeshe Zabane Barname nevisi
by m.a.j.k Thu Jun 13, 2013 6:18 pm

» New full bot hame kare :-D
by m.a.j.k Thu Jun 13, 2013 5:33 pm

System Info
Share | 
 

 دانلود اهنگ رهایی از داریوش

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
t0uqi

Administrator

Administrator


Posts: 634
Points: 43884
Thanks: 4
Join date: 2012-07-29
Location: iran

PostSubject: دانلود اهنگ رهایی از داریوش   Sat Sep 01, 2012 5:42 pm

کفتر کشته پروندن نداره

تو خاک و خونها کشوندن نداره



داره از تنهایی گریم میگیره

توی این شهر دیگه موندن نداره



کی میشه که من و تو ما بشیم و رها بشیم

کی میشه که من و تو ما بشیم و رها بشیم



مرغ پر بسته که کشتن نداره

وقتی کشتی دیگه گفتن نداره

از یه دریچه تاریک و سیاه

پای پیر و خسته دیدن نداره



اگه تو باغچه فقط یه گل باشه

گل اون باغچه که چیدن نداره

هر درختی که یه روزی پیر میشه

اونو از ریشه سوزوندن نداره



کی میشه که من و تو ما بشیم و رها بشیم

کی میشه که من و تو ما بشیم و رها بشیم



فصل مردن واسه من کی میرسه

وقت پرواز من از این قفسه

از من دربدر اینجا چی میخوايد؟

بگیرید اگر که مقصد نفسه



بوی گل هم مثال اطلسی نیست

حرفای من مثه حرف کسی نیست

شعر من حرف قشنگ رفتنه

حرف تلخ تا دنیا دنیاست گفتنه



کی میشه که من و تو ما بشیم و رها بشیم

کی میشه که من و تو ما بشیم و رها بشیم


دانلود همين آهنگ:

[Only admins are allowed to see this link]



[Only admins are allowed to see this image]
Back to top Go down
View user profile
hesse__gharib

Registered
User

Registered User


Posts: 1
Points: 39401
Thanks: 0
Join date: 2012-09-26

PostSubject: Re: دانلود اهنگ رهایی از داریوش   Wed Sep 26, 2012 2:02 pm

lol
Back to top Go down
View user profile
 

دانلود اهنگ رهایی از داریوش

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WWW.NIMBUZZER.4UMER.COM ::  :: -